Přejít k hlavnímu obsahu
x

Největší komunita sázkařů? To je vaše Chance

Jak si zpestřit derby pražských „S“, El Clásico, MS v hokeji, tenisové grandslamy a nespočet dalších sportovních akcí? Zaregistrujte se u Chance a staňte se členem největší komunity sázkařů. Zdarma dostanete 200 Kč na své první sázky a navíc se vám otevře svět plný výhod!

Na webu Chance i v naší mobilní aplikaci najdete v kurzové nabídce tisíce zajímavých příležitostí. Vsadit si můžete jak před začátkem zápasů a závodů, tak i v jejich průběhu.

Společně s live sázkami si užijte vybrané sportovní akce živě na streamu. A že je z čeho vybírat! Vsaďte si a sledujte například přímé přenosy všech utkání špičkových fotbalových (např. 1. česká liga, Bundesliga, LaLiga, Serie A, Ligue 1), hokejových (NHL, Tipsport extraliga, Chance liga) a basketbalových (NBA, Euroliga) soutěží.

Vedle streamů z tenisových turnajů ATP a WTA (včetně grandslamů) lze sledovat třeba bojové sporty (UFC, Oktagon), všechny české dostihy a tisíce dalších zápasů a závodů (např. Tour de France, MotoGP, SP v biatlonu, MLB, NFL, esporty). Pro aktivní sázkaře jsou všechny přenosy dostupné zdarma!

Blížící se střetnutí, výsledky i zajímavé tikety proberte s ostatními tipéry ve fóru. Získávejte odměny za analýzy a blogy, nechte se inspirovat v Tiket aréně a účastněte se soutěží o zajímavé ceny (Tipliga, Tipcupy, Tipovačka, Tipbank…)

Po registraci se navíc automaticky stanete členem Golden Clubu. Štědrý věrnostní program pro sázkaře Chance vám přihraje goldeny za každý vsazený tiket. Platí přitom, že za vyšší kurzy dostáváte více goldenů. K čemu jsou dobré? Lze za ně sázet, jako byste používali skutečné peníze (1 golden = 1 Kč)!

Řadu lákadel nabízí i online casino Vegas. Aktuálně v něm máme 362 her! Ve všech je možné dosáhnout na vysoké výhry a v některých jde o tučné jackpoty. Pravidelně členům největší komunity sázkařů ve Vegas přinášíme spoustu novinek, promoakce plné bonusů (např. volná zatočení, kalendáře s každodenními odměnami…) a samozřejmostí jsou oblíbené soutěže a turnaje.

Založte si účet u Chance online bez návštěvy pobočky a získejte vstupní bonus 2 000 Kč! Navíc dostanete zdarma 200 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.